Kasy fiskalne

Sortuj wg:
 • posnet-revo_4x3.jpg

  Posnet Revo

  Posnet Revo to rewolucyjna kasa fiskalna łącząca ergonomiczne rozwiązania i wyjątkową odporność z nowoczesnym designem.
  Urządzenie oferuje szereg unikalnych funkcji oraz pozwala użytkownikowi na personalizację poprzez dołączenie szalki ważącej, wybór kolorystyki oraz niektórych funkcjonalności kasy. To pierwsze na rynku połączenie kasy fiskalnej z wagą elektroniczną. Funkcje takie jak tarowanie i zerwanie szalki ważącej wywoływane są z klawiatury kasy, a wskazania wagi pojawiają się bezpośrednio na wyświetlaczach operatora i klienta.

 • posnet-ergo_4x3[1].png

  Posnet Ergo

  Kasa Posnet Ergo jest urządzeniem bogatym funkcjonalnie. Może działać samodzielnie, jak również stanowić element systemu kasowego. Z kasą współpracują wszystkie niezbędne urządzenia, których możesz potrzebować w sklepie czy poza nim. Konstrukcja kasy umożliwia modułową rozbudowę - klient może od razu zdecydować się na docelowy wariant kasy bądź w miarę rozwoju biznesu uzupełniać jej funkcjonalność poprzez zwiększenie bazy PLU czy dodanie modułów komunikacyjnych (WiFi, Bluetooth lub modem 3G). W wersji rozszerzonej kasa posiada także tunelowanie portów COM.

  Cena:1536.27
  Netto:1249,00(Vat 23%)
 • posnet-bingo-hs-ej_4x3[4].jpg

  Posnet Bingo HS EJ

  Posnet Bingo HS EJ to wyposażona w kopię elektroniczną wersja jednej z najczęściej kupowanych kas fiskalnych. Szczególnie popularna jest w małych punktach sprzedaży. Przedsiębiorcy cenią ją ze względu na niewielkie gabaryty i prostą obsługę.

  Cechuje ją możliwość wprowadzenia do 40 znaków w nazwie towaru, możliwość wydruku NIP nabywcy na paragonie oraz konfigurowalne napięcie sterowania szufladą.

  Cena:1597.77»1597.70
  Netto:1298,94(Vat 23%)
 • posnet-mobile-hs-ej_4x3.jpg

  Posnet Mobile HS EJ

  Kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ to najmniejsza i najlżejsza kasa fiskalna na rynku.
  Bez trudu mieści się w podręcznej torbie, a nawet w kieszeni.
  Mobile HS EJ to urządzenie wysokiej jakości, zaprojektowane i wykonane z niezwykłą dbałością o detale.
  Wyjątkowo prosta obsługa, małe gabaryty i wytrzymała bateria czynią z niej doskonałe urządzenie do długotrwałej pracy mobilnej.

  Cena:1597.70
  Netto:1298,94(Vat 23%)

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/server251513/ftp/multiserwis/templates/webstyle011/page.php on line 64