Urządzenia fiskalne

Sortuj wg:
 • posnet-bingo-hs-ej_4x3[4].jpg

  Posnet Bingo HS EJ

  Posnet Bingo HS EJ to wyposażona w kopię elektroniczną wersja jednej z najczęściej kupowanych kas fiskalnych. Szczególnie popularna jest w małych punktach sprzedaży. Przedsiębiorcy cenią ją ze względu na niewielkie gabaryty i prostą obsługę.

  Cechuje ją możliwość wprowadzenia do 40 znaków w nazwie towaru, możliwość wydruku NIP nabywcy na paragonie oraz konfigurowalne napięcie sterowania szufladą.

  Cena:1597.77»1597.70
  Netto:1298,94(Vat 23%)
 • posnet-mobile-hs-ej_4x3.jpg

  Posnet Mobile HS EJ

  Kasa fiskalna Posnet Mobile HS EJ to najmniejsza i najlżejsza kasa fiskalna na rynku.
  Bez trudu mieści się w podręcznej torbie, a nawet w kieszeni.
  Mobile HS EJ to urządzenie wysokiej jakości, zaprojektowane i wykonane z niezwykłą dbałością o detale.
  Wyjątkowo prosta obsługa, małe gabaryty i wytrzymała bateria czynią z niej doskonałe urządzenie do długotrwałej pracy mobilnej.

  Cena:1597.70
  Netto:1298,94(Vat 23%)
 • Posnet TEMO HS

  Drukarka fiskalna Posnet Temo HS to najmniejsza i najlżejsza drukarka fiskalna na rynku przeznaczona do sprzedaży biletów w przewozach pasażerskich. Sprzedaż na drukarce może odbywać się za pomocą typowego smartfona lub tabletu, na których zainstalowana jest dedykowana aplikacja. Wbudowany moduł bluetooth pozwala na łatwe i bezpieczne połączenie obu urządzeń. Termo HS Bileterka umożliwia również wydruk raportu dopłat oraz rozliczenie wszystkich ulg ustawowych i handlowych. Wyjątkowo prosta obsługa i wytrzymała bateria czynią z drukarki Posnet Temo HS doskonałe urządzenie do pracy mobilnej. Na uwagę zasługuje nowoczesny i funkcjonalny design oraz wysoka jakość wykonania.

  Cena:2827.77
  Netto:2299,00(Vat 23%)
 • posnet-trio_4x3.png

  Posnet TRIO

  Trio to drukarka fiskalna, która łączy w sobie sprawdzone, solidne rozwiązania, bogate doświadczenie, precyzję wykonania oraz funkcjonalne nowości. Urządzenie w wersji podstawowej to propozycja dla klientów otwartych na nowe rozwiązania, ceniących niezawodne technologie w dobrej cenie.

  Trio to pierwsza drukarka fiskalna z możliwością zamontowania uchwytu (7' lub 10') na tablet lub smartfon. Uchwyt ma możliwość obrotu z jednej strony urządzenia na drugą. Drukarkę można wzbogacić o trzy moduły rozszerzenia, co pozwala na stworzenie nowoczesnego, kompaktowego systemu POS.

  Cena:2950.77
  Netto:2399,00(Vat 23%)

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/server251513/ftp/multiserwis/templates/webstyle011/page.php on line 64